...

Ankara'daki En İyi Özel Liseler 

Üniversiteyi kazanmak için sadece çok çalışmak yetebilir ancak iyi bir üniversiteyi kazanmak için çok çalışmanın yanında profesyonel bir desteğe ve rehberliğe ihtiyacınız vardır. Ankara'daki En İyi Özel Liseler içinde bulunan İvme Anadolu Lisesi ile en iyi üniversitelere girme şansını elde edebilirsiniz. 

Neden Ankara'daki En İyi Özel Liseler?

En iyi özel liseyi seçmelisiniz çünkü üniversiteye giden yolda gittiğiniz lisenin büyük rolü olacaktır. Gittiğiniz lise tüm hayatınızı etkileyecek meslek seçiminde de etkili olacaktır.

Ankara'daki En İyi Özel Liseler ile hayallerinizdeki üniversiteye ve ardından hayalinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz.

Rehberlik servisimiz öğrencilerimizin üniversiteye hazırlık dönemini en iyi verimle geçirmesi için çalışır. Çayyolu'nda rehber öğretmenlerimiz öğrencilerimizi hem akademik hem de sosyal ilişkiler yönünden takip eder. Öğrenci gelişimiyle ilgili velilerle sürekli iletişim halinde kalarak öğrencilerin akademik veya sosyal sorunları çözüme kavuşturulur.

Çayyolu'ndaki Özel Okullar içinde başarımızı korumamızın en önemli faktörlerinden biri de rehberlik servisimizin her öğrenciyi bireysel olarak öğrenme ortamında takip etmesidir. Öğrencilerin sınav sonuçları, ders katılımları, arkadaşlarıyla iletişimleri, sosyal aktivitelere katılım durumları rehber öğretmenlerimiz tarafından dikkatlice takip edilir. Öğrencilerimiz sadece test çözen değil aynı zamanda liderlik vasıflarına sahip olabilen, sosyalleşen bireyler olarak eğitimlerini tamamlarlar.

Öğrencilerimiz LGS'de istedikleri başarıyı elde ederken, üniversiteden mezun olduktan sonra da bu başarılarını devam ettirerek başarılı bir iş hayatı geçirirler.

Çayyolu'ndaki Özel Okullar ve Özel Anadolu Lisesi

Özel Abdullah Yüksel İvme Anadolu Lisesi yüksek öğrenci başarı grafiği ile dikkatleri çekmektedir. Okulumuz LGS'de en iyi sonuçları elde etmenin gururunu yaşarken bu başarıyı devam ettirmek için sürekle güncel ve yeni eğitim müfredatını, soru tarzlarını takip etmektedir.

Özel öğretim kadromuz, öğrencileri açıkça, yaratıcı düşünmeye ve dürüstlük ve merhametle hareket etmeye özendirmek için çalışırlar. Öğrencilerimiz sadece test çözen bireyler değil toplumu düşünen, vatanları için iyi şeyler yapmaya, üretmeye odaklanan birer birey olarak okulumuzdan mezun olurlar.

Çocuklarımızın adalet, özgürlük, hakikat ve sorumluluk gibi eleştirel kavramlar hakkında konuşmalarını öğretiriz. Çoğu okul bu zor sorulara göğüs germekten çekinir onları doğrudan ele alır ve hepsini tek bir müfredatla aynı şekilde eğitir.