...

Ankara'nın En İyi Özel Liseleri

Ankara'nın En İyi Özel Liseleri içinde yer alan İvme Eğitim Kurumları yıllardır üniversiteye hazırlıkta öğrencilere rehber olarak, onların en iyi üniversiteleri kazanmalarında yardımcı olmuştur.

Okulumuz hem akademik hem de sosyal açıdan öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamaktadır. 

Ankara'nın En İyi Özel Liseleri İvme Eğitim

Ankara'da birçok özel lise bulabilirsiniz. İvme Eğitim Kurumları bünyesinde hem Özel Anadolu Lisesi hem de temel lise olarak iki farklı lisemiz bulunmaktadır. 

Bu sayede öğrencilerimiz hedefleri doğrultusunda başarı hedeflerine uygun bir okul seçerek üniversite sınavında ve gelecek hayatlarındaki başarıları için rahat bir çalışma ortamı bulabilmektedirler. 

En İyi Öğretmen Kadrosu

Öğretmen kadromuz yıllardır bizimle çalışan ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Bu sayede üniversite hazırlıkta büyük başarılara imza atmaktayız.

Eğitim kadromuz  üniversite sınav gelişmelerini en güncel şekilde takip eder ve değişiklikleri anında öğrencilere bildirerek bunu sınava hazırlık sürecine entegre eder.

Öğrencilerimize yapamadıklarını değil yapabildiklerini fark ettiririz. Öncelikle yapabildiklerini gören öğrencilerimizin kendilerine olan güvenleri gelişir ve sadece çevresel faktörler için değil sadece kendileri ve kendi amaçlarını gerçekleştirmek için çalışan, çalışmanın keyfine varan birer öğrenci haline gelirler.

Üniversiteye Hazırlık

Her iki lisemizde de eşit ağırlık, sözel, sayısal ve yabancı dil alanlarında Milli Eğitim Müfredatlarına uygun olarak eğitim verilmektedir. Okulumuz öğrencilerinin öğrenme ortamlarını en iyi hale getirmek için eğlenceli ve keyifli öğrenme ortamları oluşturulmaktadır.

İvme Eğitim Kurumları üniversiteye hazırlıkta kendi yayınlarını yayınlayan tecrübeli ve uzman bir eğitim kurumudur. Yıllardır Ankara'da yüzlerce öğrenciyi üniversite sınavına hazırladık ve başarılı olmalarında katkıda bulunduk.

Okulumuzda yapılan sınavlar sonrasında başarı seviyesine göre sınıf değişikliği ile kurum içi rekabet sıcak tutulmaktadır. Motivasyonun sınav sisteminde önemli rol oynadığı bilinir ve öğrencilerimiz bu yönde yönlendirilir.

  • Eğitimin her alanında teknolojiyi kullanıyoruz. 
  • En iyi eğitimcilerle birlikte çalışıyoruz.
  • Bireyselleştirilmiş dikkati sağlayan küçük öğrenci-öğretmen oranı ile başarıya ulaşıyoruz.
  • Sadece test çözen değil okuduğunu hızlı şekilde anlayan ve yorumlayabilen nesiller yetiştiriyoruz.