...

Ankara Özel Liseler

Yıllardır Ankara Özel Liseler içinde yer alan İvme Eğitim Kurumları öğrencilerimize iyi bir yol gösterici olmuş ve üniversiteye hazırlanmalarında en iyi şekilde destek olmuştur.

Bizi diğer özel okullardan farklı kılan noktamız üniversiteye hazırlıkta disiplinli şekilde çalışırken aynı zamanda sosyal faaliyetlerle öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamak ve onları hayata hazırlamaktır. 

Ankara Özel Liseler İvme Eğitim

Ankara'da bulunan çok fazla özel lise var. Eğitim kurumumuz Özel Anadolu Lisesi ve Temel Lise olmak üzere iki farklı hizmet sunmaktadır.

İki farklı liseyle öğrencilerimiz hedefleri doğrultusunda başarı hedeflerine uygun bir okul seçerek üniversite sınavında ve gelecek hayatlarındaki başarıları için rahat bir çalışma ortamı bulabilmektedirler.

Ankara Özel Liseleri Öğretmen Kadrosu

Bir okulu başarıya götüren temel etmen bina değil öğretmenlerdir. Tecrübeli ve mesleğini yapmayı seven öğretmenlerimiz sayesinde yıllardır başarıdan başarıya koşuyoruz. 

Ankara Özel Liseler öğretmen kadromuz  özellikle üniversite sınavı hakkındaki tüm haberleri ve değişimleri özenle takip etmekte ve ders işleyişini buna göre güncellemektedir. Son teknolojiye de kullanan öğretmenlerimiz öğrencilerimizin iyi bir üniversiteyi kazanmasında tam bir rehber görevi üstlenmektedir. 

Öğrencilerimize yapamadıklarını değil yapabildiklerini fark ettiririz. Öncelikle yapabildiklerini gören öğrencilerimizin kendilerine olan güvenleri gelişir ve sadece çevresel faktörler için değil sadece kendileri ve kendi amaçlarını gerçekleştirmek için çalışan, çalışmanın keyfine varan birer öğrenci haline gelirler.

Üniversiteye Hazırlık

Okulumuza ait her iki lisemizde de eşit ağırlık, sözel, sayısal ve yabancı dil alanlarında Milli Eğitim Müfredatlarına uygun olarak eğitim verilmektedir. Öğrencilerimiz keyifle dersleri severek, başarmanın tadına vararak öğrenme sürecini geçirmektedir. 

Kurumumuz yıllardır üniversiteye hazırlıkta kendi yayınlarını yayınlamış ve tecrübeli, uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Bugüne kadar birçok öğrencimizin üniversiteye yerleşmelerine katkıda bulunduk. 

Öğrencilerimizin motivasyonlarının ve kurum içi rekabetin oluşması için seviye sınıfları yapılmakta ve ara ara yapılan deneme sınavları ile öğrencilerimizin sınıfları değiştirilmektedir. Motivasyonun sınav sisteminde önemli rol oynadığı bilinir ve öğrencilerimiz bu yönde yönlendirilir.

  • Teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyoruz.
  • En iyi öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.
  • Bireyselleştirilmiş dikkati sağlayan küçük öğrenci-öğretmen oranı ile başarıya ulaşıyoruz.
  • Sadece test çözen değil okuduğunu hızlı şekilde anlayan ve yorumlayabilen nesiller yetiştiriyoruz.