...

En Ucuz Temel Lise

Butik eğitim anlayışına sahip okulumuz tamamen üniversite başarısına odaklanmış ve yıllardır kendi yayınlarını çıkaran profesyonel bir eğitim kurumudur. En Ucuz Temel Lise arayışında bizimle iletişime geçerek uygun okul fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve ön kayıt avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Lisemiz deneyimli ve profesyonel kadrosuyla yıllardır kendini eğitime adamış bir eğitim kadrosundan oluşmaktadır. En Ucuz Temel Lise olmasak da sizlere erken kayıt avantajlarıyla en uygun fiyatları sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Unutmayın lise eğitimi üniversite öncesi yapılabilecek en önemli seçimdir. Fiyata odaklanmadan eğitim kalitesine de odaklanmanız gerekir. 

En Ucuz Temel Lise Özellikleri

Kadromuz yıllardır üniversiteye hazırlık da deneyim ve tecrübe kazanmış bir ekiptir. Rehberlik servisiyle birlikte takım olarak çalışan eğitim kadromuz çocuklarımızı üniversiteye en iyi şekilde hazırlamaktadır. 

Hedefimizin her öğrencinin üniversitede istedikleri bölümleri kazanmasını sağlamak olan lisemizde sayısal, eşit ağırlık, sözel ve yabancı dil bölümlerine özel eğitim programları uygulanmaktadır.

Rehberlik servisi her öğrencinin performansını takip eder ve sonuçlar veliler ile paylaşılır. Öğrencilerin hangi derste, konuda eksiklerin olduğunu ve bu eksiklerin neden kaynaklandığı velilerle görüşülür ve bu eksikliklerin nasıl giderileceği velilerle konuşularak belirlenir.

En Ucuz Temel Lise olarak yenilikçi ve paylaşımcı eğitim anlayışla, kaliteyi öz planda tutarak, öncelikle “iyi insan olma” bilinci ile değerlerimiz akademik eğitimin yanı sıra bilim, kültür ve sanat alanlarında eğitim vermektir.

Çözüm odaklı, gelişime açık ve tam donanımlı bir eğitmen kadrosu ile çalışmak en önem verdiğimiz faktörler arasında yer almaktadır.

İvme Temel Lise bilgi edinme çabalarından dolayı öğrenme sürecindeki her bireye öncelikle saygı göstermek, çabalarını takdir etmek, onları desteklemektedir. Kendi gelişimini gerçekleştirmiş ve paylaşarak diğerlerinin gelişimine de katkıda bulunmaya çalışan değerli bilim, sanat, düşün insanlarıyla birlikte olmayı sağlayacak etkinlikler düzenlemektedir.

Bizimle iletişime geçerek erken kayıt avantajlarımızı  sorarak uygun fiyatlarımız ve kayıt avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.